Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Нарада в АсМАП України з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
 

2 червня 2014 року в АсМАП України відбулась робоча нарада Президента Асоціації міжнародних автоперевізників України Леоніда Костюченка з т.в.о. Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олександром Потімковим, на якій були розглянуті актуальні питання діяльності галузі міжнародних автомобільних перевезень.

В ході наради Президентом АсМАП України Леонідом Костюченко було порушено низку питань, що стосуються підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємців на міжнародному ринку автоперевезень. Зокрема, було обговорено наступні питання:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо врегулювань погоджень дорожнього перевезення небезпечних вантажів) реєстр.№4816 від 06.05.2014., поданого Народним депутатом України Момотом О.І.

Прийняття цього законопроекту забезпечить збереження можливості безперешкодно здійснювати міжнародні перевезення небезпечних вантажів затвердженими маршрутами без додаткового отримання погоджень.

2. Щодо можливих негативних наслідків у разі переведення оформлення погоджень на проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів через дозвільний центр.

Для врегулювання питань, що стосуються подальшої процедури отримання перевізниками погоджень, надіслане звернення до Державного агентства автомобільних доріг України. АсМАП України просить сприяти тому, щоб погодження продовжували видавати підрозділи Укравтодору.

3. Стосовно порядку видачі ліцензій та ліцензійних карток. Відтепер вони не видаються територіальними управліннями, а оформлюються в м. Києві. У тому числі і шляхом поштового зв‘язку. Це збільшує час на оформлення та витрати на пересилку поштою документів. Повернення видачі ліцензій та ліцензійних карток до територіальних управлінь скоротило б час та кошти перевізників. Питання потребує обговорення з Укртрансінспекцією.

4. Питання запровадження ліцензування шляхом внесення відповідних законодавчих змін, як допуску до міжнародних перевезень на основі критеріїв Європейського Союзу.

5. Навчання водіїв та процедур видачі Свідоцтв професійної компетентності.

6. Удосконалення системи оформлення, видачі, повернення та контролю за використанням дозволів на виконання міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

7. Внесення змін до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 09.02.2004 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних та маятникових (човникових) перевезень пасажирів у міжнародному сполученні».

8. Внесення змін до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 25 травня 2006 року №503 «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування».

В результаті обговорення порушених питань, було досягнуто домовленості координувати спільні зусилля, спрямовані на вирішенні проблем, щодо підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємців на ринку міжнародних автомобільних перевезень.

Прес-служба АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis