Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 6 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
7-ма Міжнародна автотранспортна конференція МСАТ
 

12-13 червня 2013 року в Аммані, Йорданія, відбулася 7-ма Міжнародна автотранспортна конференція МСАТ під назвою «Автомобільний транспорт – рушійна сила регіональної та міжконтинентальної торгівлі». В рамках Конференції відбулася зустріч міністрів транспорту та координаційне засідання міжнародних організацій та фінансових інституцій.

Конференція організована МСАТ в співробітництві з міністерством транспорту Йорданії, Арабським союзом наземного транспорту, Королівським автомобільним клубом Йорданії під високим патронатом Його Поважності Короля Абдули ІІ ібнАл Хусейна.

В цих заходах брали участь більше ніж 400 делегатів, що презентують інтереси бізнесу та політики, з 44 країн світу, в тому числі, 21 міністр транспорту або його повноважний представник з країн Близького Сходу, Європи, Азії, представники високого рівня від міжнародних організацій та фінансових структур.

На Конференції, яка відбулася в двох панелях, було розглянуто стан розвитку автомобільного транспорту Йорданії, країн регіону Близького Сходу, Європи та Азії, їх взаємодія,питання логістики та оптимізації витрат на перевезення.

На засіданні міністрів транспорту, що проходило паралельно, було розглянуто необхідні заходи та кроки з боку урядів з метою надання необхідного сприяння торгівлі та міжнародному автомобільному транспорту, й таким чином прискорити розвиток економіки в Арабському світі, а такожпроблеми простоїв на кордоні і оптимізація прикордонних та митних процедур при оформленні вантажів, необхідність підготовки фахівців на теренах арабських країн, питання розвитку інфраструктури на основних торгових маршрутах між Азією, Африкою та Європою.

Координаційне засідання між міжнародними організаціями та фінансовими інституціями в цей час розглянуло засоби та спільні дії серед цих ключових гравців для досягнення мети, що поставлена на міністерській зустрічі.

Конференція прийняла декларацію (http://www.iru.org/cms-filesystem-action/Events_2013_7ea/EA7-dec.RU.pdf).

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis