Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо визнання національних протоколів контролю технічного стану у якості Міжнародних сертифікатів технічного огляду (МСТО)
 

Шановні учасники Асоціації!

Додатково до інформації Департаменту транспортної політики від 18.01.13 р. та 04.04.2013 р. доводимо до вашого відома, що за ініціативою АсМАП України Міністерством інфраструктури України була проведена робота щодо визнання національних протоколів контролю технічного стану у якості Міжнародних сертифікатів технічного огляду (МСТО).

Відповідно до Віденської Угоди щодо прийняття єдиних умов періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів від 13.11.1997 р. у якості альтернативи міжнародному сертифікату техогляду може використовуватись національний протокол контролю технічного стану.

Для інформування країн, які приєднались до Віденської Угоди, Генеральному Секретарю Організації Об’єднаних Націй Міністерство інфраструктури дипломатичними каналами направило зразок національного протоколу, який розміщено на сайті ЄЕК ООН

http://www.unece.org/fileadmin/DAM/trans/doc/2013/wp29other/1997agr/Ukrainepti-01.pdf

В свою чергу Секретаріат ЄЕК ООН перенаправив зразок протоколу компетентним органам країн - Договірних сторін Віденської Угоди.

АсМАП України листом від 21.05.2013р. № 1/14-2/1364п звернулась до Міністерства інфраструктури України з проханням продублювати вищезазначену інформацію компетентним органам країн – Договірних сторін Угоди, зокрема Росії, Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Болгарії, Фінляндії з метою доведення її до регіональних контролюючих органів.

Мінінфраструктури найближчим часом має повідомити щодо початку використання українськими автоперевізниками протоколів контролю технічного стану у якості сертифікатів МСТО.

Департамент транспортної політики
АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis