Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 24 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
21.06.2024 ПРО РОБОТУ ПВД ЧЕРНІВЦІ...    
21.06.2024 Щодо наявності військово-облікових документів...    
20.06.2024 Щодо продовження Угоди між Україною та ЄС про міжнародні вантажні перевезення....    
20.06.2024 2025 рік: суттєві зміни для автоперевезень до ЄС. Запровадження системи контролю імпорту ICS2...    
20.06.2024 Щодо внесення змін до Ліцензійних умов....    
20.06.2024 Чехія: обмеження руху 5 і 6 липня 2024 року та літні обмеження...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Звертаємо Вашу увагу на новини законодавства
 

Шановні учасники !

Звертаємо Вашу увагу на новини законодавства .

Податок на додану вартість

ДПС України повідомила, що сума ПДВ, зазначена у податковій накладній, яку зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних у місяці, наступному за місяцем її виписування (але не пізніше ніж протягом 15 календарних днів з моменту їх виписування), відображається у складі податкового кредиту платника податку – покупця товарів/послуг у звітному періоді виписування такої податкової накладної.

(Лист від 11.03.2013р. № 5788/7/15-3317-23)

Податковий контроль

ДПС України повідомила, що згідно з п. 86.7 ст. 86 Податкового кодексу України у разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в акті (довідці) перевірки, вони мають право подати свої заперечення до податкового органу за основним місцем обліку такого платника податків протягом п’яти робочих днів з дня отримання акта (довідки). Отже, початок відліку починається з дня отримання акта, включаючи такий день.

На запит працівників податкового органу, які проводять відповідну перевірку, платник податку зобов'язаний після її початку подати відповідні документи, що підтверджують правильність декларування показників декларації та звітів, у тому числі калькуляцію собівартості продукції, яка використовується при веденні бухгалтерського та податкового обліку й пов'язана з нарахуванням і сплатою податків і зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на податкові органи, і стосується чи пов'язана з предметом перевірки.

(Лист від 29.03.2013р. № 1870/А/22-2314)

Фінансово-економічний департамент
044-201-02-35; 044-201-54-81
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis