Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 21 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо проекту КОДЕКСУ професійної етики та ділової поведінки Учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України
 

Шановні Учасники Асоціації !

Протягом значного періоду часу до Президента та Секретаріату Асоціації надходять звернення перевізників стосовно здійснення деякими учасниками Асоціації некоректних дій до своїх колег, які носять, в основному, характер недотримання добросовісної конкуренції та використання недобросовісної форми ведення господарської діяльності (ціновий демпінг; навмисне та несвоєчасне виконання своїх договірних зобов’язань; надання відомостей, які містять неправдиві дані; тощо). Ці ж питання піднімались міжнародними перевізниками на Регіональних зборах цього року.

На останньому засіданні Ради АсМАП України, 14 травня, було прийнято рішення розробити проект Кодексу професійної етики та ділової поведінки Учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України та внести його на затвердження черговою Конференції учасників АсМАП України 24 травня.

Прохання надавати ваші пропозиції стосовно цього документу до 20 травня ц.р.
тел.: (044) 201-54-70, 201-54-07
e-mail: julia@asmap.org.ua

Секретаріат АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis