Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 30 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До Секретаріату звернулися перевізники із проблемою, що виникла у них при митному оформленні товару, ввезеного на територію України.
 

До уваги перевізників!

До Секретаріату звернулися перевізники із проблемою, що виникла у них при митному оформленні товару, ввезеного на територію України.

Проблема полягає у наступному.

Під час митного оформлення товару співробітники митниці звернули увагу на запатентований в Україні товар, тобто внесений до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності, тому при ввезені його на територію України без дозволу патентодержателя та сплати йому роялті (винагороди) заборонено.

Як відомо, з грудня 2012 року в митний реєстр об’єктів прав інтелектуальної власності внесено значну кількість товарів, які запатентовані в Україні.

Згідно вимог чинного законодавства України, що регулює це питання, між правовласником (патентодержателем) та імпортером повинен бути укладений договір, в якому надається дозвіл на поставку товару, що є об’єктом захисту прав інтелектуальної власності та обумовлюється сума роялті, яка повинна бути сплачена за певну партію товару при ввозі на територію України.

Ознайомитися зі змістом зазначеного реєстру Ви можете на офіційному веб-сайті Державної митної служби України (розділ «Інформація для суб’єктів ЗЕД, підрозділ «Перелік об’єктів права інтелектуальної власності, включених до митного реєстру).

Отже, щоб запобігти призупинення митного оформлення товарів, радимо перевіряти на вказаному сайті чи не є цей вид товару об’єктом права інтелектуальної власності і якщо у реєстрі значиться цей вид товару, звертайтеся до імпортера за дозволом на поставку цього виду товару в Україну.

Юридичний відділ 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis