Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 1 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги користувачів програми TIR-EPD
 

Шановні учасники Асоціації!

Міжнародний союз автомобільного транспорту (МСАТ) повідомляє про найбільш поширені помилки які допускаються при заповненні електронної попередньої декларації в програмі TIR-EPD, що унеможливлюють її прийняття митними органами країн Митного та Європейського Союзів.

Подача TIR-EPD в країни Митного Союзу Росії, Білорусії та Казахстану:

 • Звертаємо увагу на те, що більшість електронних попередніх декларацій (ЕПД), які були відхилені митними системами Росії та Білорусії, не були прийняті у зв’язку з тим, що в декларації невірно вказані коди ТН ЗЕД.
  Більшість користувачів програми TIR-EPD включають коди товарних позицій згідно системи кодування TARIC (що застосовуються в країнах ЄС), додаючи до нього нулі.
  Нагадуємо, що коди ТН ЗЕД та TARIC не завжди є ідентичними, тому радимо при відправленні електронної попередньої декларації до митних органів Митного союзу звертатись до офіційного класифікатора кодів для перевірки їх правильності за адресою:
  http://www.tsouz.ru/db/ettr/ettwto/Pages/default.aspx.
  Дане посилання також є в додатку TIR-EPD і розташоване під полем товарного коду на сторінці «Дані про товарну позицію».
 • При поданні TIR-EPD в країни Митного союзу, поле «Опис товару» повинно бути заповнено російською мовою, використовуючи кирилицю.
 • У відповідності до вимог законодавства Російської Федерації, дані про CMR-накладну повинні в обов’язковому порядку враховуватися при подачі електронної попередньої інформації.
 • При подачі унікального ідентифікаційного номера безпосередньо в пункті пропуску при перетині кордону, номер повинен бути наданий на паперовому носії. Надання його в роздрукованому вигляді, що містить штрихкод, не є обов’язковим (Наказ ФМС Росії № 1067).

У випадку коли неможливо знайти попередню інформацію у митних органах Російської Федерації, а також ідентифікаційного номера присвоєного вашій декларації TIR-EPD, необхідно:

 • звернутися до старшого зміни для з’ясування ситуації;
 • якщо старший зміни також не може знайти інформацію про подану перевізником попередню інформацію, перевізник має право звернутись до посадової особи митного органу з проханням надати офіційний документ про відмову;
 • у разі, якщо перевізником не було отримано письмової відмови, для подальшого роз’яснення ситуації перевізник може заповнити форму (додається) та направити її на адресу: tirepd@iru.org

Очікувані перспективи:

На даний момент ФМС Росії розглядає можливість скорочення кількості ідентифікаційного номера, що сприятиме скороченню часу очікування в митних пунктах пропуску, а також зменшенню випадків відмови в прийнятті декларації TIR-EPD, пов’язаних з допущенням помилок при введенні реєстраційних номерів представниками митних органів.

Подача TIR-EPD в країни Європейського Союзу:

  Нагадуємо, що номера EORI являються обов’язковими також для економічних операторів, розташованих поза Європейським Союзом, що застосовують електронну форму декларування. Для отримання більш детальної інформації про оформлення EORI, а також виконуючи високі завдання уряду, скористуйтеся наступною посилкою:
  http://www.eori.eu/news/information-for-non-eu-importers/

Латвія:

 • При подачі TIR-EPD в латвійські митні органи номер MRN присвоюється безпосередньо в митних пунктах пропуску при пред’явленні номера LRN. Перевізник може звернутися в митний пункт після отримання підтвердження про прийняття TIR-EPD (повідомлення (ІЕ15)) від Митних органів.

Просимо Вас врахувати наведену інформацію при оформленні електронної попередньої інформації.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis