Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 6 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
ТRАСЕСА – Транспортний інвестиційний форум
 

28 лютого 2012 року відбувся Транспортний інвестиційний форум – ТRАСЕСА 2012, в якому прийняли участь представники міністерств транспорту та митних органів Азербайджану, Болгарії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Румунії, Таджикистану, Туреччини, України, Узбекистану, а також керівники Генерального директорату транспорту та Генерального директорату розвитку і співробітництва Європейської Комісії, Європейського інвестиційного банку та інших міжнародних фінансових установ, Організації співробітництва та безпеки у Європі, МСАТ, Національних асоціацій міжнародних автомобільних перевізників. Від АсМАП України у зібранні взяв участь Президент Леонід Костюченко.

На форумі були представлені проекти розбудови транспортної інфраструктури, відбувся обмін досвідом по фінансуванню проектів, що вже реалізуються. Разом з тим обговорювалися питання практичних кроків для покращання умов перевезень по транспортному коридору «Європа-Кавказ-Азія», спрощення митних процедур, боротьби з проявами корупції, тощо. Була надана можливість висловити думку як представникам бізнесу, так і компетентних органів.

Леонід Костюченко у своєму виступі інформував присутніх про проблеми з якими стикаються українські перевізники при виконанні міжнародних перевезень: рутинні процедури отримання віз, простої на кордонах, дефіцит дозволів, відсутність належної інфраструктури для забезпечення умов праці і відпочинку водіїв, необґрунтовані тарифи перевезення вантажівок на поромних лініях Чорного та Каспійського морів а також про бачення міжнародних перевізників шляхів вирішення цих та інших питань та роботу Асоціації спрямовану на це.

Крім того, Президент АсМАП України провів консультації з потенційними інвесторами стосовно участі у фінансуванні будівництва безпечних стоянок в Україні вздовж транспортних коридорів.

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis