Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Питання, поставлені на засіданні робочої групи Комітету ВР з питань транспорту і зв’язку, вже вирішуються
 

19 січня відбулося засідання робочої групи Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку, в якому взяв участь президент АсМАП України Леонід Костюченко. У ході засідання Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко звернувся по допомогу до голови робочої групи Ігоря Шкірі вирішити складну ситуацію, що склалася на кордонах України із видачею дозволів. На сьогодні пунктів видачі дозволів по всьому периметру українського кордону 70. Попри те, що оформлення триває цілодобово, відчутні затримки. За рік оформлюється 700 тисяч дозволів. Законом даний вид дозвільної системи віддали у регіональні центри, у тому числі міські, районні. А там зараз знаходиться по одному спеціалісту. На розгляд дається 10 днів.

«Транспортний засіб вже завантажений або пасажири знаходяться в салоні автобуса. Перевізник має чекати 10 днів до моменту отримання дозволу. Схожа ситуація склалася і з перевезенням великовантажного та негабаритного імпорту/експорту. Раніше процедура тривала 1 день», - зауважив Євген Пронченко.

Також у ході засідання, його учасники обговорили ситуацію, що склалась із набуттям чинності Закону України від 15.11.2011 р. № 4025 яким передбачено суттєві зміни ст. 352 діючого Митного кодексу України. Як наголосив президент АсМАП України Леонід Костюченко, для міжнародних автоперевізників це принципове питання, адже в редакції цього документу не закріплені їх права, як повноправних учасників процесу міжнародної торгівлі. Така невідповідність робить перевізника заручником ситуації, коли у митних органів виникають претензії до власника вантажу, а страждає при цьому той, хто перевозить товар. При цьому, по протоколу митника суд має одночасно конфіскувати транспортні засоби, вантаж та призначити сплату штрафу у розмірі 100% вартості товару, який перевозиться.

Учасники засідання звернулись до голови робочої групи Ігоря Шкірі з проханням посприяти у розгляді на вищому рівні питань щодо Закону «Про декриміналізацію».

23 січня відбулася робоча зустріч представників АсМАП України, ВААП, Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євгена Пронченка, начальника головної держінспекції на автомобільному транспорті Юрія Майбороди, голови профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Олега Хмарного з головою Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайлом Бродським. У ході зустрічі вдалося досягти попередньої домовленості з ключових питань, які заважають працювати міжнародним автомобільним перевізникам.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis