Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 30 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
22.11.2023 Важливо : Страйк юридичні послуги...    
21.11.2023 Щодо засвідчення форс-мажорних обставин ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Доводимо до відома перевізників, що законодавцем внесено ряд змін до Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень», згідно з якими з 1 жовтня 2010 року державній реєстрації підлягають договори оренди квартир та будинків.
 

Доводимо до відома перевізників, що законодавцем внесено ряд змін до Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень», згідно з якими з 1 жовтня 2010 року державній реєстрації підлягають договори оренди квартир та будинків.

Варто зазначити, що у відповідності до законодавства України, державна реєстрація прав є обов’язковою, а інформація про права власності на нерухоме майно та їх обтяження (обмеження передачі прав власності й оренди) підлягає внесенню до Державного реєстру прав власності на нерухоме майно. Реєстр прав власності на нерухоме майно - це єдина державна інформаційна система, що містить відомості про зареєстровані права, суб'єктів прав, об'єкти нерухомого майна та незавершеного будівництва, правовстановлювальні документи та документи, на підставі яких проведено державну реєстрацію права власності на об'єкт незавершеного будівництва.

У відповідності до внесених у Закон України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень» змін, з 1 січня 2012 року єдиним органом державної реєстрації прав на нерухомість стане нове державне підприємство, яке буде входити до складу Міністерства юстиції України.

До 1 січня 2012 року функції державної реєстрації прав власності на нерухомість покладені на спеціальних реєстраторів при регіональних Бюро технічної інвентаризація (БТІ), які будуть продовжувати проводити реєстрацію прав власності на нерухоме майно на підставі Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності та інших речових прав на нерухоме майно затвердженого наказом Міністерством юстиції України № 7/5 від 22 лютого 2002 року.

У зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень» наказом Міністерства юстиції України № 1692/5 від 28.07.2010 року внесені зміни до Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно.

Згідно з внесеними змінами з 1 жовтня 2010 року, крім реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна й об’єкти незавершеного будівництва, БТІ проводить реєстрацію:

- права користування об’єктами нерухомого майна, розташованих на земельних ділянках;

- права користування (наймання, оренди) будинків й капітальних споруд, їх окремих частин;

- права власності на об’єкти незавершеного будівництва.

Крім того, згідно з вказаним наказом, реєстратори БТІ вестимуть облік безхазяйної нерухомості.

Юридичний відділ
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis