Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
8 – 9 вересня 2010 р. в Ялті (АР Крим) відбулась ХІ Міжнародна конференція міжнародних автомобільних перевізників, яка вже давно стала в галузі однією з центральних подій на теренах СНД.
 

8 – 9 вересня 2010 р. в Ялті (АР Крим) відбулась ХІ Міжнародна конференція міжнародних автомобільних перевізників, яка вже давно стала в галузі однією з центральних подій на теренах СНД. Її назва – «Міжнародні автомобільні перевезення: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку» - говорить сама за себе. Саме тут закладаються підвалини багатьох міжнародних угод та вітчизняного законодавства, визначаються «правила гри» на ринку перевезень та намічаються шляхи вирішення проблем, що заважають ефективно працювати українським далекобійникам.

Конференція 2010 року відрізнялася від всіх попередніх: вперше її співорганізатором виступив Міжнародний союз автомобільного транспорту (МСАТ). А це означає, що під час роботи конференції були обговорені не лише проблеми і досягнення міжнародних автомобільних перевізників України, а й міжнародної автотранспортної галузі в цілому. Це набуває особливого значення в період розпалу світової економічної кризи, яка стала важким випробуванням для національних економік багатьох країн близького і далекого зарубіжжя.

Про високий статус Ялтинської конференції свідчить той факт, що в її роботі взяли участь президент МСАТ Януш Лацни, генеральний секретар МСАТ Мартін Мармі, заступник міністра Мінтрансзв’язку України Олексій Баранов, голова адміністрації автомобільного транспорту Сергій Доброход, заступник голови Держмитслужби України Віктор Бондар, понад 20 іноземних делегацій автотранспортників з країн Європи та Азії, представники Кабінету Міністрів та Верховної Ради України та Криму, міністерств і відомств, зацікавлених у сталому розвитку галузі.

Під час роботи конференції її учасники обговорили головні питання транспортної політики: державну політику в області розвитку автомобільного транспорту на шляху створення ринку транспортних послуг, розвиток логістичних комплексів в Республіці Білорусь, готовність до переходу на цифрові тахографи не лише в Україні, а й у Євроазійському регіоні, підкресливши важливість використання попереднього електронного декларування TIR – EPD.

Також учасники конференції обмінялись думками з приводу роботи новоствореного Митного союзу Білорусі, Казахстану та Росії. З цього приводу виступили голови асоціацій міжнародних автоперевізників Білорусі та Казахстану, а також представники митної служби Росії.

Не менш цікавими темами для дискусій були такі теми, як: перспективи Конвенції МДП, розвиток торгівлі в рамках програми ГУАМ-транзит, сприяння розвитку транспорту в межах Центрально-Азіатського-Регіонального Економічного Співробітництва та ін.. Всі ці питання набувають особливої актуальності не лише для українських перевізників, адже в жорстких умовах ринку міжнародних автоперевезень перемагає той, хто будує свою роботу з урахуванням реалій сьогодення. Саме тому міжнародні автомобільні перевізники взяли активну участь у ХІ Міжнародній конференції в Ялті де було визначені нові напрямки руху галузі, знайдено підходи до рішень проблем відповідно до гасла МСАТ «Єдність дій в ім'я кращого майбутнього».

Презентаційні матеріали ХІ Міжнародної конференції "Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку"

Резолюція ХІ Міжнародної конференції "Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку"

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis