Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 6 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Для користувачів книжок МДП пілотного проекту
 

З 01.06.2009р. введено в користування спеціальні 4-х листові книжки МДП пілотного проекту. За цей час учасниками Асоціації використано більше 8 тисяч вказаних книжок МДП, що дає можливість підвести певні підсумки по дотриманню правил їх оформлення.

Незважаючи на інформування перевізників про використання спеціальних 4-х листових книжок МДП пілотного проекту, як показала практика, характерні помилки, які допускаються користувачами це не вірне їх оформлення та використання.

Основу порушень складають помилки в оформленні 4-х листових книжок пілотного проекту до країн, які не входять до встановленої для їх використання географічної зони та оформлення цих книжок для перевезення до країн, де необхідна книжка МДП з більшою кількістю листків.

У зв’язку з цим, хочемо ще раз Вам нагадати правила оформлення та використання книжок МДП, зокрема книжок МДП пілотного проекту.

У відповідності до ст.1 Конвенції МДП термін «перевезення МДП» означає перевезення вантажу від митниці відправлення до митниці призначення з дотриманням процедури, установленої Конвенцією МДП, а термін «митниця призначення» означає будь-яку митницю Договірної сторони у якій перевезення МДП завершується. Завершення операції МДП не завжди означає те, що товар залишається в цій країні. Він може бути в різних гарантійних режимах перевезений в третю країну. Таким чином, країна завершення операції МДП не завжди буде країною кінцевої доставки вантажу і в книжці МДП не завжди повинна вказуватися країна, яка вказана у митній декларації чи інших документах на товар.

При отримані замовлення на перевезення, Вам вже відомі країни відправлення і призначення, а враховуючи, що користувач книжки МДП заповнює графи обкладинки книжки МДП, на вас лежить обов’язок правильного їх початкового оформлення, шляхом внесення до графи 6 - 7 країн відправлення – призначення, з урахуванням встановленої географічної зони (для книжок МДП пілотного проекту) та правильного використання звичайних книжок МДП, де необхідні книжки МДП з більшою кількістю листків.

Не можна використовувати 4-х листові книжки МДП для перевезення до 3 і більше країн, чи загальної кількості митниць відправлення та доставки більше 4, або оформлених до країн, які не входять у географічну зону (пілотний проект), наприклад Польща –Молдова, Україна-Сербія, Польща –Росія, Україна –Норвегія.

Просимо врахувати викладену інформацію в роботі з книжками МДП, оскільки неправильне їх використання та оформлення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 швейцарських франків.

Начальник Департаменту TIR П.Веєр
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis