Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо почастішання випадків продажу підробних полісів
 Шановні автоперевізники!

"СК Перша страхова компанія", з посиланням на информ агентства, поспішає попередити, що почастішали випадки продажу підробних полісів "Зелена карта" . Особливо це актуально в прикордонних районах нашої країни, де страхові продукти продаються прямо з рук агентів страхових компаній.

Якщо сталося так, що водій не встиг заздалегідь придбати поліс "Зеленої карти", то хочеш не хочеш доведеться робити це на кордоні. Співробітники СК «Перша страхова компанія» рекомендують, щоб уникнути шахрайства, дотримуватись декілька н е складних правил.

Перше правило - купувати поліс варто лише у відведених для цього місцях. У «сервісних зонах» є представництва страхових компаній, там і слід придбати "Зелену карту". У жодному випадку не требо купувати поліс на СТО, АЗС або в придорожніх кафе. Навіть якщо ціна буде дуже привабливою. Базові тарифи по "Зеленій карті" уніфіковані для всіх компаній і агентів. Нижча ціна поліса - вірна ознака фальшивки.

Друге правило - сам поліс повинен складатися з чотирьох листів. Перший - це міжнародний сертифікат "Зелена карта". Другий - його копія. Третій лист - копія поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, а четвертий - його оригінал. Перший, другий і четвертий листок отримує водій-страхувальник, а третій залишається у страховика.

Поліс виготовлений на папері, що самокопіюється. Тому всі сторінки поліса заповнюються одночасно. Таким чином, можна виключити шахрайство з термінами страхування. На полісі не повинно бути жодного друку, а заповнюватися у більшості компаній він повинен від руки.

При прикордонно-митному оформленні на українському пункті пропуску можна попросити представників пограничної служби перевірити поліс на спеціальних пристроях. Кожна карта має міри захисту, приблизно як в грошових купюрах, які неозброєним оком не видно, зате легко визначаються спеціальним пристроєм.

Співробітники СК «Перша страхова компанія» нагадують, що пересікти кордон на автомобілі без поліса "Зелена карта" практично неможливо. У систему "Зелена карта" входять 46 європейських країн . Якщо ДТП станеться в якійсь з них, то збиток потерпілому з вини власника страховки буде відшкодований за рахунок страхової компанії. Виплати здійснюються в межах встановлених лімітів в країнах-членах міжнародної системи автострахування "Зелена карта»

В тому випадку якщо водій потрапив у ДТП , то необхідно відразу ж викликати на місце події поліцію. Телефон вартових порядку можна знайти в більшості путівників або взнати у перехожих. Поки поліція прибуде на місце випадку, варто обмінятися контактною інформацією з іншими учасниками ДТП. У деяких країнах, наприклад, в Угорщині, виїзд поліції на ДТП за участю нерезидентів обов'язковий.

Винуватець аварії зобов'язаний надати потерпілому(або потерпілим) ксерокопію свого поліса "Зелена карта". Тому перед поїздкою варто зробити декілька копій страховки. Фактично, на цьому обов'язки винуватця закінчуються. Далі за відшкодування збитку візьметься страховик.

У страховому полісі вказаний список моторно транспортних бюро країн - членів "Зеленої карти", до яких клієнт може звернутися у разі потреби. Там підкажуть телефони всіх "корисних" служб - від поліції до евакуатора. Також можна звернутись для консультації безпосередньо до тієї страхової компанії, де був придбаний поліс.

Для зручності автоперевізників, в кожній точці АсМАП є представники СК «Першої страхової компанії». Оформляючи документи на перевезення, автоперевізник може придбати поліс «Зелена карта» у представників СК «Першої страхової компанії», без побоювань про придбання фальшивого продукту.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis