Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 22 серпня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
14.08.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачеві з 17.08 по 31.0...    
14.08.2026 Про затвердження результатів перерозподілу дозволів ЄКМТ та прав роботи до країн...    
10.08.2026 Вірменія.
Щодо звільнення від сплати дорожніх зборів двосторонніх та транзитних перев...
    
06.08.2026 Онлайн-зустрічі: «Актуальні питання контролю: застосування окремих положень прийнятих змін до...    
05.08.2026 Перерозподіл дозволів ЄКМТ 2026: подано 232 заявки...    
04.08.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницькому з 10.08 по...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
6 травня 2009 року відбулося ІІІ засідання Спільного візового комітету по виконанню Угоди між Україною та ЄС про спрощення видачі віз
 ІІІ засідання Спільного візового комітету

6 травня 2009 року у приміщенні МВС України відбулося ІІІ засідання Спільного візового комітету по виконанню Угоди між Україною та ЄС про спрощення видачі віз, в якому прийняв участь Віце-президент АсМАП України Леонід Докіль.

Асоціація вперше мала нагоду бути представленою на рівні керівництва на цьому важливому для вирішення наболілих питань українських перевізників засіданні Спільного візового комітету. В черговий раз до ЄСівської сторони було доведено позицію Асоціації щодо порушень дипломатичними та консульськими установами країн-членів ЄС положень Угоди, а також позиція Асоціація в письмовому вигляді була передана Голові ЄСівської делегації.

Крім того, як приклад негативного ставлення консульств до ЄСівської сторони було доведено ситуацію з отриманням віз водіями ЗАТ КВК «Рапід» Олександром Денисовим та Віктором Корхом.

Нажаль, ЄСівська сторона впродовж майже півтора року уникає вирішення наболілих питань видачі віз українським громадянам і , зокрема, українським професійним водіям-міжнародникам і не сприяє виконанню країнами-членами ЄС положень Угоди.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis