Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 5 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
02.07.2025 Болгарія. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком...    
02.07.2025 Польща. Тимчасово відновлено прикордонний контроль.
Починаючи з понеділка, 7 липня 202...
    
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
«Круглий стіл» в УСПП
 

3 березня в Українському Союзі Промисловців і Підприємців відбулась нарада з обговорення проблемних питань, пов’язаних з обслуговування кредитної заборгованості та пошуку напрямків взаємодії між банками і позичальниками в умовах фінансово-економічної кризи. В обговоренні порушених питань взяли участь представники галузевих асоціацій промисловості, сільського господарства, бізнесових структур та провідних банків України. Інтереси учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників представляв президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко.

Учасники «круглого столу» висловили своє бачення шляхів розв’язання проблемних питань кредитної заборгованості учасників реального сектору економіки перед банками та розробили конкретні пропозиції до НБУ і уряду стосовно врегулювання зазначених проблем.

Більш детальну інформацію дивіться у репортажах журналістів ТВ програми «УкрАвтоКонтинент» на телеканалі «Ера» 8 березня о 8 год. 20 хв. та читайте на шпальтах журналу «УкрАвтоКонтинент».

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis