Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 28 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
22.11.2023 Важливо : Страйк юридичні послуги...    
21.11.2023 Щодо засвідчення форс-мажорних обставин ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Терміново , щодо внесення змін в розрахунки по отриманих валютних кредитах
 Шановні перевізники!

Національний Банк України 02.03.2009 року повідомив, що з метою задоволення потреб клієнтів банків – фізичних осіб – резидентів, а також фізичних осіб – резидентів - суб’єктів підприємницької діяльності (малий бізнес) (далі - підприємці), які обумовлені необхідністю погашення ними заборгованості за кредитами, отриманими в іноземній валюті, планує використовувати практику проведення цільових валютних аукціонів.

Такі аукціони відбуватимуться щотижня – у п’ятницю (крім того, Національним банком України оголошено додатковий цільовий валютний аукціон в середу 4 березня 2009 р. Іноземна валюта купується на валютному аукціоні відповідно до Реєстрів кредитних угод (далі Реєстри), зі станом погашення зобов’язань не пізніше 10 березня 2009 року.).

Реєстри формуються банками та подаються електронною поштою територіальному управлінню Національного банку України. Куплена на валютному аукціоні іноземна валюта повинна бути використана за цільовим призначенням відповідно до листів Національного банку України та спрямовується на погашення кредиту.

Клієнтам комерційних банків – фізичним особам та підприємцям, необхідно звертатися до банківських установ, з якими у них укладено кредитні договори, для внесення клієнта в реєстр кредитних угод та подальшої участі у валютному аукціоні. До реєстру включається інформація лише за кредитними договорами, які укладені до 15.10.2008 року. Куплена іноземна валюта має бути використана виключно для забезпечення виконання зобов'язань в іноземній валюті за кредитними договорами відповідно до реєстру кредитних угод. Керівники банків мають забезпечити продаж іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні за курсом, який не може перевищувати курс аукціону +0,2 відсотка від суми купівлі, що складає збір на обов'язкове державне пенсійне страхування. Стягнення будь-яких комісій при здійснені операцій з погашення заборгованості фізичних осіб за кредитними договорами або підвищення курсу продажу іноземної валюти за такими операціями забороняється. Куплена на валютному аукціоні іноземна валюта повинна бути використана за цільовим призначенням протягом п'яти робочих днів з дня зарахування цієї валюти на кореспондентський рахунок уповноваженого банку. Уповноважені банки в обов'язковому порядку інформують клієнта про курс гривні до іноземної валюти, за яким банком здійснена купівля іноземної валюти на валютному аукціоні в Національному банку України. З метою інформаційного забезпечення клієнтів керівники уповноважених банків та керівники відповідних територіальних управлінь мають визначити телефон "гарячої лінії" та відповідальних фахівців, які надаватимуть громадянам оперативну інформацію щодо умов проведення валютних аукціонів та процедури погашення заборгованості за кредитами в іноземній валюті.

Фінансово –економічний департамент
Тел.044-201-54-53
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis