Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зустріч Консулів країн-членів ЄС у АсМАП України
 

17 грудня 2008 року відбулася зустріч Президента асоціації Леоніда Костюченко з представниками дипломатичного та консульського корпусу країн членів ЄС. На зустрічі були присутні представники консульств 7 країн-членів ЄС, а саме, Естонії, Німеччини, Польщі, Словенії, Угорщини, Швеції та Франції.

Ця зустріч буда присвячена виконанню Угоди між Україною та ЄС про спрощення видачі віз, питанням удосконалення процедур видачі віз, покращення співробітництва та безпеки збереження інформації. Відбувся обмін думками про хід виконання Угоди, окремі порушення як з боку консульських установ так і з боку українських перевізників.

Президент Асоціації зазначив, що Угода в цілому надала позитивний вплив на ситуацію з видачею віз українським професійним водіям, але він гостро поставив питання порушення окремими консульствами положень Угоди.

Так, Італія порушує майже її всі умови – є випадки стягування плати за візу, велика частка безпідставних відмов, порушень терміну розгляду візових заяв тощо. Національне законодавство Німеччини не дозволяє водіям перебувати на території цієї країні більш ніж 90 днів на рік, а також консульство вимагає надання запрошення від німецького партнера. Все це суперечить положенням Угоди та має буди приведене у відповідність з нею.

Леонід Костюченко відзначив і позитивні моменти у співробітництві консульств та асоціації. Так завдяки залучення Генерального консула Угорщини в Києві до вирішення питання виконання Угоди Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді було розв’язано багато спірних питань та досягнуто відповідних домовленостей, не вирішеним лишилося тільки одне – консульство вимагає від українських водіїв надання оригіналу ЦМР на попередні перевезення до Угорщини.

Представники консульств також інформували про порушення відповідних процедур та правил подачі документів українськими перевізниками та водіями. Найбільш гостро було поставлено питання надання перевізниками недійсних або неіснуючих контрактів з іноземними партнерами. В разі виявлення вищевказаного порушення відповідне консульство припинить видачу віз всім водіям цього перевізника. Крім того, АсМАП України призупинить видачу листів-запитів для порушників.

Президент асоціації представив консулам комп’ютерну програму, яка дозволяє консульствам в режимі он-лайн перевіряти видані листи – клопотання асоціації та унеможливлює підробки та фальсифікацію таких запитів. Консулам було практично показано роботу з програмою та надано відповідні коди для доступу.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis