Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Стан виконання п. 6. вимог Страйкового комітету щодо повернення до нульової ставки оподаткування перевезень по території України та п.7 щодо встановлення нульової ставки ввізного мита і звільнення від оподаткування операції з ввезення на митну територію України нових (ЄВРО-4 та ЄВРО-5) сідельних тягачів, напівпричепів до них, вантажних автомобілів та автобусів для міжнародних перевезень.
 Шановні учасники Асоціації !

На зустрічі членів Ради Асоціації з представниками органів виконавчої влади 7 липня поточного року та на засіданні Кабінету Міністрів України 9 липня обговорювалися проблеми конкурентноспроможності українських перевізників, зокрема, щодо виконання щодо повернення до нульової ставки оподаткування перевезень по території України, як при експорті, так і при імпорті товарів, та про встановлення нульової ставки ввізного мита і звільнення від оподаткування операції з ввезення на митну територію України нових (ЄВРО-4 та ЄВРО-5) сідельних тягачів, напівпричепів до них, вантажних автомобілів та автобусів для міжнародних перевезень.

Прийняті такі рішення:

Поданим Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України проектом Закону за № 2713 " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" передбачається:

  • встановити нульову ставку оподаткування операцій з міжнародних перевезень автомобільним транспортом пасажирів, багажу, вантажобагажу (товаробагажу) та вантажу за межі державного кордону України (при експорті товарів) шляхом внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок на додану вартість;
  • встановити нульову ставку ввізного мита на сідельні тягачі – код УКТ ЗЕД 8701 20 10 00 та напівпричепи до них – код УКТ ЗЕД 8716 39 30 10, а також автобуси – код УКТ ЗЕД 8702 10 11 30 - шляхом внесення змін до Закону України "Про митний тариф України".

Оскільки Закон " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" не прийнятий Верховною Радою України та направлений на доопрацювання у комітет з питань бюджету, зміни з цих питань можна очікувати не раніше вересня місяця.

Щодо звільнення від сплати ПДВ при ввезенні транспортних засобів категоричне заперечення висловило Міністерство фінансів України. Дано протокольне доручення Кабінету Міністрів України вивчити європейський досвід оподаткування при ввезенні тягачів та напівпричепів для міжнародних перевезень для подальшого опрацювання цього питання.

Департамент транспортної політики
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis