Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Страйк !!!
6 травня 2008 року у м. Києві відбудеться акція протесту міжнародних автомобільних перевізників.
 

22 квітня 2008 року відбулося спільне засідання Ради АсМАП України та Страйкового комітету міжнародних автомобільних перевізників України.

Враховуючи результати роботи, проведеної з моменту створення Страйкового комітету і висунення ним Вимог до центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення конкурентоспроможності українських міжнародних автомобільних перевізників, продовжити процедуру примирення з компетентними органами стосовно врегулювання порушених проблем.

Але, всі спроби знайти порозуміння з Держмитслужбою України і Київською міською державною адміністрацією результатів не дали.

Рада АсМАП України та Страйковий комітет прийняли рішення 6 травня ц.р. провести попереджувальну акцію протесту.

6 травня ц.р. до 06-00 формується перша колона автомобілів в напрямку Києва на Житомирській трасі, за с. Катеринівка.

Друга колона – на на об`їздній дорозі м.Бориспіль в напрямку Києва між селищами Мала Олександрівка та Безуглівка.

Рух обох колон за встановленим маршрутом у напрямку Києва розпочинається одночасно о 6-00.

6 травня ц.р. о 09-00 годині розпочнеться акція протесу біля центрального офісу Державної митної служби України ( вул. Дегтярівська, 11 Г)

О 07-00 автобуси з учасниками акції з регіонів мають прибути до м. Києва і розміститися на вул. Дорогожицька (навпроти пам`ятника «Бабій Яр»)

Після закінчення акції біля Держмитслужби всі учасники переміщуються до КМДА.

Довідки за телефонами:
8 044 201 54 12,  8 093 320 29 51
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis