Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зустріч з представниками Посольства та Консульства Німеччини
 

15 січня у Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України відбулась робоча зустріч Президента АсМАП України та представників Посольства і Консульства Німеччини в Україні.

Ця зустріч відбулася у рамках великої програми Асоціації з поліпшення умов отримання віз професійними водіями підприємств – учасників АсМАП України.

З початку року застосовуються положення угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму. Але в деяких країнах Шенгенської зони ще існують і національні умови щодо терміну перебування в країні. Так, наприклад Німеччина обмежує загальне перебування на її території до 90 діб при наявності річної візи. Взагалі то у Шенгенській зоні можна перебувати з річною візою 180 днів, але не більш 90 днів за кожне півріччя.

Про роз’яснення цих та других положень відвідування Німеччини ішлося у ході зустрічі.

Представників установ Німеччини приймали Президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко, віце – президенти Леонід Докіль та Юрій Кучинський. Перекладав розмови Михайло Межерицький.

Другу сторону було представлено Консулом Німеччини в України паном Олександром Дот та Начальником юридичного відділу посольства Кристиною Хульманн.

Впродовж короткого часу Президент розповів гостям про роботу Асоціації, її структуру, завдання та поточну роботу. Разом з низкою питань до представників консульської установи, Леонід Михайлович не забув подякувати їм за те, що консульство Німеччини запровадило не самі тяжкі умови отримання віз нашими водіями. Розмова йшлася про отримання звісно ж безкоштовних віз.

Питання торкалися таких моментів, як перелік документів для отримання візи, додаткові підтверджуючі рапіри, про систему контролю за перебуванням на території Німеччини та ін.

У свою чергу пані Кристина Хульманн подякувала Леоніду Михайловичу за запрошення та розповіла про загальний підхід до візової роботи в Україні. Вона підкреслила, що впродовж тривалого часу у багатьох українських фірмах автоперевізників, особливо великих, не виникало проблем як з оформленням документів, так і з отриманням віз. Нажаль проблеми мали невеличкі підприємства.

Для консульської установи менш важливим є момент видачі першої візи водію. Але вдруге важливо підтвердити відповідними документами мету та термін перебування. В ході розмови було також поінформовано, що відповідно до національних норм, перебування у Німеччині можливе не більш 90 діб впродовж року з моменту першого перетину кордону Євросоюзу, тобто кордону з Польщею. Наприклад з’ясувалося, як що людина має безкоштовну візу для водія с приміткою LKW, то не бажано їздити до Німеччини на своєму авто або на відпочинок з родиною – тільки з метою виконання міжнародних перевезень

Нажаль деякі питання неможливо було досконало з’ясувати, тому що ще сама консульська установа немає відповідних вказівок, які б тлумачили ті чи інші положення угоди про спрощення візового режиму та положення внутрішні національного законодавства Німеччини. Така ж вона бюрократична машина…

Після переговорів гостів було ознайомлено з роботою Департаменту TIR та взагалі з системою МДП. Порядком прийняття учасників до Асоціації, обліку, видачею та прийманням книжок МДП. Треба зазначити, що для них це було відкриттям, - той рівень порядку, відповідальності та чіткої роботи, який запроваджено у Асоціації.

Більш цікаво і докладно про це можна буде побачити у неділю у телепрограмі «Укравтоконтинент» та прочитати у наступному числі часопису «УкрАвтоКонтинент».

Прес-служба АсМАП України

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis