Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 6 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Рада АсМАП України прийняла рішення щодо створення страхової компанії - стратегічного партнера Асоціації та всіх її учасників.
Запрошуємо Вас стати акціонером ЗАТ «Перша страхова компанія»
 Шановні перевізники!

Із задоволенням повідомляємо всіх перевізників, що на засіданні Ради АсМАП у грудні 2007 року було прийнято рішення про створення страхової компанії - стратегічного партнера Асоціації та всіх її учасників. Такою компанією стало Закрите акціонерне товариство «Перша страхова компанія».

Ця Компанія має на меті поставити співпрацю з перевізниками на новий якісний рівень, створити нові програми страхування, які б враховували їх побажання та ліквідовували проблеми. Співпраця з цією страховою компанією дасть можливість автоперевізникам:

 • Заощаджувати кошти за рахунок зниження тарифів на страхові послуги,
 • Отримувати нові страхові продукти і програми, які дадуть можливість врахувати особливості тих чи інших перевізників,
 • Першими отримувати відомості про створення всіх нових страхових продуктів,
 • Отримувати достойний професійний супровід від вибору страхового продукту до врегулювання страхового випадку,
 • Співпрацювати з високопрофесійними, енергійними спеціалістами страхового бізнесу, які створюють та впроваджують якісні страхові послуги, намагаючись задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів та забезпечити їм найкращий страховий захист,
 • Отримувати комплексне обслуговування, консультації та, у разі придбання, знижки на всі страхові продукти, що забезпечують страховий захист всій родині, майну.

У зв’язку з активним розвитком мережі філій, постійним пошуком персоналу Компанія пропонує долучити до страхового бізнесу своїх знайомих та близьких у якості:

 • Страхових агентів з метою отримання додаткового заробітку, що не вимагає зміни місця основної роботи;
 • Штатних працівників з прекрасною перспективою кар’єрного росту (від регіонального представника до директора філії в різних містах України).

Організацію та витрати на навчання Компанія бере на себе.

Свою діяльність «Перша страхова компанія» здійснює на основі виданих ліцензій.

Перша страхова компанія є якісно новою фінансовою структурою, що об’єднує досвід і кращі напрацювання за новітніми технологіями і підходами до ведення страхового бізнесу.

Головними принципами діяльності ЗАТ «ПСК» є професійність та орієнтація на Клієнта. Саме тому компанія постійно працює над розширенням асортименту страхових продуктів. На сьогоднішній день СК пропонує більш ніж 20 видів страхування, в тому числі:

 • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
 • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території країн – членів міжнародної системи автострахування «ЗЕЛЕНА КАРТКА»;
 • страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті;
 • обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території Росії;
 • обов’язкове страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення;
 • добровільне страхування відповідальності перевізника наземним транспортом (CMR, TTH);
 • добровільне страхування вантажів;
 • добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО);
 • страхування майна.

Розпочато активний розвиток мережі Компанії. До кінця першого кварталу 2008 року Компанія буде представлена в кожній області України. Злагодженість та професійність діяльності компанії забезпечують спеціалісти, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, будують відносини з клієнтами, враховуючи досвід та типові помилки інших страхових компаній.

У разі настання страхового випадку ви завжди можете розраховувати на якісну організаційну, технічну та юридичну підтримку, адже супровід Клієнтів є неодмінним атрибутом цієї компанії. Оперативність відшкодування витрат, індивідуальний підхід, досвід та висока кваліфікація фахівців, своєчасна професійна допомога у вирішенні будь-яких проблем – основні переваги страхування в ЗАТ «Перша страхова компанія».

Страховий поліс ЗАТ «Перша страхова компанія» – це гарантія забезпеченого майбутнього, стабільності бізнесу та впевненості в тому, що за будь-яких обставин ми не залишимось наодинці зі своїми проблемами.

Стрімкий розвиток Компанії свідчить про стійкість та впевнений шлях до першості!

Відповідальним працівником АсМАПу з питань організації співпраці та координатором процесу розподілу акцій страхової компанії є Безбах Наталія Володимирівна.

У разі, якщо дана інформація Вас зацікавила та Ви маєте бажання стати акціонером ЗАТ «Перша страхова компанія», просимо Вас повідомити про своє рішення до 01.02.2008 року за телефоном 8 (044) 581 16 49 (факс), або на електронну адресу: Office@persha.kiev.ua Вартість мінімального пакету акцій (500 штук) – 50 000 гривень.

Поспішайте, кількість акцій обмежена!

 

 

 

 

 

 

 

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis