Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Робоча зустріч Президента АсМАП України з Міністром транспорту та зв’язку України
 

10 січня у Мінтрансі у робочому форматі зустрілися керівники транспортної галузі часів незалежності України з Міністром транспорту та зв’язку України Йосипом Вінським.

На зустріч зібралися Леонід Костюченко, Орест Климпуш, Микола Круглов, Валерій Череп, Валерій Пустовойтенко та Микола Рудьковський. Напевно державні справи та підготовка до Євро - 2012 завадили прийти на зустріч Віктору Бондару та Євгену Червоненко.

«Я відкритий до сприйняття ваших позицій, - зауважив Йосип Вінський. - Ваш досвід дуже серйозний, тому я хотів би, щоб всі ті позитивні напрацювання, які були здійснені вами, не були забуті та стали основою подальшої стратегії розвитку галузі». Міністр транспорту та зв’язку України також зауважив, що свідомий того, що розвиток галузі має бути незалежним від політичної волі, адже мова йде саме про ті речі, які необхідні для всієї держави, для людей.

За словами першого Міністра транспорту України Ореста Климпуша, для ефективного управління галуззю перш за все необхідно повернути усі підгалузі транспорту в єдине підпорядкування Міністру, а за фаховими напрямками закріпити відповідальних керівників. «Розвиток галузі забезпечують професіонали – і я сподіваюся, що нинішня команда транспортників буде сама такою», - сказав він.

Під час зустрічі Міністри обговорили широке коло питань розвитку галузі, зокрема, на необхідності вдосконалення нормативно-правової бази, розподілі господарських та фінансових функцій, розвитку наявних потужностей галузі, забезпеченні належної безпеки у галузі, розвитку мережі автомобільних доріг, можливості координації транспортного потоку в обхід міста Києва, створенні належних умов для розвитку аеропортів тощо. При виробленні подальшої політики, за словами Валерія Пустовойтенка, мають бути здійснені структурні зміни. «Структурні зміни мають привести до того, що Міністерство транспорту та зв’язку України матиме чіткий контроль над усією галуззю», - сказав Валерій Пустовойтенко. «При цьому увага має бути зосереджена на забезпеченні належної безпеки на транспорті», - підкреслив Леонід Костюченко.

Задля вироблення довгострокової та потужної стратегії розвитку галузі, оперативної взаємодії з фахівцями за рішенням Йосипа Вінського при Мінтрансзв’язку буде створено дорадчий орган з питань розвитку транспортної галузі – Консультативну раду, до складу якої входитимуть Міністри транспорту України, які обіймали цю посаду з часів незалежності України.

По завершенню зустрічі усі колишні Міністри зауважили, що організація зустрічі у такому форматі дуже вдале рішення та далекосяжний крок. «Це дуже хороший крок з боку Міністра, адже співпраця з людьми, які глибоко знають проблему, сприятиме вивченню позитивного досвіду та дасть нагоду для його практичного застосування, - сказав перший Міністр транспорту України. – Запорука подальшого успіху – чітка стратегія та лінія, вироблена Міністром».

«У Міністерстві транспорту та зв’язку України має бути сформована єдина команда однодумців, початок чому вже закладено», - сказав Валерій Череп.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis