Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 3 квітня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
31.03.2026 Оновлення в програмі TIR-EPD, додана можливість роздруківки ENS Pass...    
26.03.2026 Щодо запровадження нових вимог польської сторони у сфері моніторингу перевезення товарів SENT...    
25.03.2026 АсМАП України шукає перевізника для виконання перевезення книжок МДП за маршр...    
25.03.2026 Про посилення митними органами країн ЄС контролю за відповідністю автомобільних транспортних ...    
24.03.2026 Щодо розробки змін до ліцензійних умов...    
20.03.2026 Щодо запобігання проблемам при в’їзді до Румунії з використанням ввізної декларації ENS, под...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Повідомлення міжнародного епізоотичного бюро
 Повідомлення міжнародного епізоотичного бюро

Болгарія

Згідно офіційного повідомлення міжнародного епізоотичного бюро зареєстровано захворювання класичною чумою свиней на адміністративній території Республіки Болгарія (Ямбол).

Враховуючи викладене забороняється ввезення в Україну з вищевказаної адміністративної території Республіки Болгарії свиней, продуктів та сировини з них.

Данія

Згідно офіційного повідомлення міжнародного епізоотичного бюро про ліквідацію спалаху високопатогенного грипу птиці в Королівстві Данія.

В зв’язку з викладеним знято заборону на ввезення в Україну з Данії птиці, продуктів та сировини з неї.

Росія

Згідно офіційного повідомлення міжнародного епізоотичного бюро на території Республіки Адегея Російської Федерації зареєстровано захворювання птиці на високопатогенний грип.

Враховуючи викладене забороняється ввезення в Україну з вказаної неблагополучної адміністративної території Російської Федерації птиці, продуктів та сировини з неї.

Згідно офіційного повідомлення міжнародного епізоотичного бюро зареєстровано захворювання птиці на високопатогенний грип в Російській Федерації (Калужська область).

Враховуючи викладене забороняється ввезення в Україну з вказаної неблагополучної адміністративної території Російської Федерації птиці, продуктів та сировини з неї.

Хорватія

Згідно офіційного повідомлення Посольства Республіки Хорватія на її території поширюється захворювання свиней класичною чумою.

Враховуючи викладене забороняється ввезення в Україну з всієї території Республіки Хорватії свиней, продуктів та сировини з них.

 

Департамент координації перевезень Секретаріату АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis