Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відбулася зустріч Президента АсМАП України Л.М.Костюченка з консулом Італії в Києві Де Сефані Спадафора
 

4 квітня 2004 року в приміщенні Посольства Італійської Республіки в Україні відбулася зустріч Президента АсМАП України Л.М.Костюченка з консулом Італії в Києві Де Сефані Спадафора.

Леонід Костюченко привітав пана Де Спадафора Спадафора з призначенням на посаду та поінформував його про цілі, задачі та діяльність асоціації. Також були підняті питання щодо значних термінів розгляду документів та великої кількості відмов, надані конкретні приклади, а також вказано на неповажне ставлення деяких співробітників консульства до українських водіїв. Крім того, були передані пропозиції АсМАП України щодо покращення ситуації з видачею віз консульством Італії.

Пан Де Стефані Спадафора подякував за поздоровлення і зазначив, що консульство до 10 квітня опрацює всі анкети і документи, що раніше були надані до посольства Італії в Україні для відкриття віз українськими професійними водіями. Він також підкреслив, що транспортники є пріоритетною групою громадян і вони мають обслуговуватися в консульстві якнайшвидше.

Разом з тим, пан консул зазначив, що з 16 квітня Посольство Італії буде приймати анкети та всі документи через Центр видачі віз фірми VFS Worldwide, Київ, Федорова,1. Пан консул гарантував, що видача віз через Центр буде відбуватися на першому етапі в термін до 2 тижнів і менший, а в подальшому нормальною практикою стане термін 7 днів.

Президент асоціації, Л.М. Костюченко висловив занепокоєння стосовно роботи Центру, створення черг біля нього та його здатності обслугувати значну кількість відвідувачів, а також значної вартості послуг. З метою покращення обслуговування українських водіїв було висловлено пропозицію стосовно виділення одного робочого місця - „вікна” виключно для обслуговування автотранспортників.

Пан Де Спадафора Спадафора зауважив, що на цей час не визначенні вартість послуг та перелік документів, які необхідно буде подавати в Центр українським професійним водіям. Він виказав свою впевненість в тому, що подання документів через Центр значно спростить і пришвидшить процедуру видачі віз українським професійним водіям, та знову підкреслив, що транспортники є пріоритетною групою заявників на отримання віз.

Президент асоціації та консул домовилися провести зустріч через 40-45 днів з метою обговорення роботи Центру та усунення можливих недоліків.

Просимо прийняти до уваги та в разі виникнення затримок чи непорозумінь в роботі Центру надавати цю інформацію до Секретаріату АсМАП України.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis