Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Перше виїзне засідання Ради АсМАП України.
 Перше виїзне засідання Ради АсМАП України.

Цілком логічно, що перше засідання Ради АсМАП України було вирішено провести на пункті пропуску через Державний кордон «Ягодин», адже комерційне свавілля, з яким довелося стикатися перевізникам наприкінці минулого року (наприклад різке підвищення цін на пальне), проявилося на цьому давно проблемному місці особливо гостро. Вказівкою з Києва на виході з терміналу примусово перевіряють стан здоров’я водіїв, збираючи за це гроші, також підвищена платня за користування послугами термінала – монополіста.

На засідання Ради було запрошено керівництво Мінтрансзв’язку України, представники центрального апарату ДМСУ,  керівництво і працівники Ягодинської митниці, прикордонники, керівники району та області. Були присутні і керманичі автопорту «Ягодин».

Перше та головне питання озвучив віце-президент Асоціації Юрій Кучинський - “Щодо удосконалення оформлення вантажів в пункті пропуску "Ягодин”. За допомогою сучасної методики презентації  вкотре торкалися того, що негайно потрібно змінити. Достатньо сказати, що з 2002 року існує Розпорядження КМУ № 307-р «Про проведення всіх видів контролю безпосередньо в пунктах пропуску…», не перший рік гроші ТАСІS течуть на розбудову переходів, в обидва боки летять листи з перепискою по питанню найскорішого та безкоштовного перетину Державного кордну водіями-міжнародниками.

Емоційне обговорення проблеми, різнопланові пропозиції, космічні плани підтвердили актуальність порушеного питання. У підсумковому виступі Президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко запропонував причетним відомствам прийняти відповідний  план заходів, який дасть можливість поступово вирішити проблему. 

Більш докладно у наступному випуску телепрограми «Автоконтинент». Найближчим часом на сайті АсМАП України буде опубліковано резолюцію та план заходів, а у наступному номері журналу «УкрАвтоКонтинент» - детальна інформація про розширену Раду АсМАП України на «Ягодині».

Прес-служба АсМАП України. 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis