Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Німецькі візи водіям вантажівок до 7,5 тон
 

На запит Президента АсМАП України Леоніда КОСТЮЧЕНКА до Посольства Німеччини стосовно видачі віз українським професійним водіям –міжнародникам, які виконують міжнародні перевезення вантажними автотранспортними засобами загальною масою до 7,5 тон, отримано відповідь від Надзвичайного та Повноважного Посла Німеччини в Україні, пана Рейнгарда ШЕФЕРСА.

Посол Німеччини в Україні запевнив Президента АсМАП України Костюченка Л.М. що ці заходи мали тимчасовий характер і вже зняті.

„У минулому Посольство було змушене постійно пересвідчуватися, що, перш за все, у випадку з малогабаритними вантажними транспортними засобами не можливо було класифікувати як вантажні перевезення. На зовнішніх кордонах Шенгенської зони все частіше звертали на себе увагу на себе автомобілі з повною масою до 7,5 тон, які перевозили особисті речі невідомих осіб або здійснюючи пасажирські перевезення, хотіли в’їхати у Шенгенську зону з максимальною кількістю пасажирів. Часто загальна маса вантажу становила 100 кг і менше, внаслідок чого Посольство не могло зрозуміти економічний підтекст перевезення.

Для забезпечення в’їзду до Шенгенської зони згідно з встановленим порядком Посольство на протязі певного часу видавало лише короткотермінові візи водіям зазначеної категорії транспортних засобів.

Оскільки останнім часом з боку органів прикордонного контролю не було повідомлень про які-небудь відхилення, Посольство повернулося до тієї процедури, яку воно практикувало раніше. Візи, обмежені в часі отримують лише ті водії, які вперше звертаються за ними” – інформував Посол Німеччини в Україні.

Тобто Посольство Німеччини надає українським водіям, які виконують міжнародні перевезення вантажними автотранспортними засобами загальною масою до 7,5 тон, піврічні багаторазові візи.

Просимо прийняти до уваги.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis