Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 17 лютого 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
13.02.2026 Щодо правила перебування громадян України у Шенгенській зоні (правило 90/180 днів)...    
13.02.2026 Основні аспекти щодо оплати автомобільних доріг в Туреччині...    
09.02.2026 Перерозподіл дозволів ЄКМТ 2026: результати....    
05.02.2026 Туреччина!!! Штрафи!!!...    
02.02.2026 Щодо продовження терміну дії дозволів Республіки Узбекистан та Фінляндії квоти 2025 року    
30.01.2026 Перерозподіл дозволів ЄКМТ 2026: подано 247 заявок...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Судова практика стосовно нарахування сум податку на додану вартість за послуги надані поза митною територією України
 Шановні учасники АсМАП України!

Доводимо до Вашого відома, що в 2005 році в ході перевірок податковими інспекціями підприємств автоперевізників виникало багато проблем, пов’язаних з обчисленням та сплатою сум податку на додану вартість за послуги надані поза митною територією України.

Зважаючи на актуальність цієї проблеми для перевізників – учасників АсМАП України, надаємо для ознайомлення та подальшого використання в роботі копію ухвали Львівського апеляційного господарського суду. Зазначена ухвала була винесена за позовною заявою учасника АсМАП України, який оскаржив податкове повідомлення Державної податкової інспекції про донарахування податку на додану вартість за послуги надані поза митною територією України.

Суд задовольнив позов учасника АсМАП України та визнав неправомірними дії податкової інспекції по нарахуванню за 20% ставкою податку на додану вартість за надані автоперевізниками послуги поза митною територією України, які згідно п. 6.2.4. ст. 6 Закону України “Про податок на додану вартість” оподатковується за “0” ставкою.

Юридичний відділ
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis