Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.11.2024 До уваги ліцензіатів! ...    
21.11.2024 Нідерланди. Відновлення прикордонного контролю...    
21.11.2024 Туреччина. Перехід до фази NCTS 5 ...    
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Делегація АсМАП України прийняла участь в засіданні Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень
 

Делегація АсМАП України прийняла участь в засіданні Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, що відбулося 3-4.04.2006 в м. Київ.

Під час засідання сторони обговорили актуальні питання співробітництва в галузі міжнародних автомобільних перевезень, провели обмін статистичними даними та відмітили зростання обсягів перевезень між країнами.

Українська сторона наголосила на існуванні проблем та певної дискримінації українських перевізників при виконанні перевезень територією Республіки Польща, а саме:

  1. Існування обмеження на неоподатковане ввезення палива у кількості, що не перевищує 200 л.
  2. Стягнення плати дорожнього збору з українських перевізників, які в’їжджають на територію Польщі („Добова карта”).
  3. Часті випадки заборони виконання перевезень до/з 3-х країн по універсальному дозволу, що підтверджено домовленостями досягнутими на засіданнях попередніх Змішаних комісій.
  4. Вимоги польських митників у пунктах пропуску сплачувати завантажувальні-розвантажувальні роботи за свій кошт під час проведення митного догляду АТЗ, навіть коли не було виявлено порушень чинного законодавства та інш.

Зі свого боку польська сторона запевнила українську делегацію, що будуть проведені, в межах компетентності, заходи, щодо усунення існуючих бар’єрів, про що додатково інформуватиме Міністерство транспорту та зв’язку України.

Представники польської асоціації ZMPD запропонували з 2007 року скасувати дозвільну систему, що дасть перевізникам обох країн можливість уникнути оплат за оформлення і отримання бланківдозволів. Відносно введення без дозвільної системи на виконання перевезень по територіях України та Польщі українськими та польськими перевізниками сторони погодилися детально опрацювати дане питання з компетентними органами своїх країн.

З врахуванням кон’юнктури ринку міжнародних автомобільних перевезень сторони погодили попередню квоту дозволів на 2006 рік:

для української сторони
10 000 шт. - універсальних дозволів;
40 000 шт. - універсальних дозволів для автомобілів Євро-1;
40 000 шт. - універсальних дозволів для автомобілів Євро-2;
5 000 шт. – транзитних портових дозволів.

для польської сторони
80 000 шт. - універсальних дозволів;
10 000 шт. - універсальних дозволів для автомобілів Євро-1.

Таким чином квота 2007 року збільшилась на 10 000 дозволів для кожної із сторін.

Під час обговорення піднятих на засіданні питань сторони домовились, що:

  • перевезення вантажів, автомобілями вантажопід’ємністю до 3,5 тонн або загальною вагою до 6 тонн, здійснюються без дозволів;
  • універсальний дозвіл дає право виконувати перевезення до/з 3-х країн за умови проходження маршруту через територію країни реєстрації транспортного засобу;
  • при використанні одноразового дозволу Євро-2, необхідно мати тільки сертифікат, щодо вимог по шуму та викидів відпрацьованих газів дизельних двигунів;
  • виконання перевезень вантажу українськими перевізниками на придбаних у третіх країнах, автомобілях на тимчасових (транзитних) номерах не можливо;
  • про можливість виконання перевезень вантажу українськими перевізниками на придбаних у Польщі, автомобілях на тимчасових (транзитних) номерах польська сторона повідомить додатково шляхом листування;
  • строк дії дозволів з квоти поточного року, автоматично продовжується до 31 січня наступного року.

Крім того, для запобігання виникненню спірних питань та з метою обміну досвідом, сторони домовились провести робочу зустріч між представниками Головдержавтотрансінспекції України та Інспекції дорожнього транспорту Республіки Польща. Проведення зазначеної зустрічі заплановано на травень – червень 2006 року в Україні.

Сторони домовилися провести робочу зустріч в серпні 2006 року, в Польщі, для опрацювання актуальних питань, з метою вироблення спільної позиції щодо:

  • лібералізації ринку перевезень (ліквідація дозвільної системи);
  • введення нових видів дозволів, які враховуватимуть вид перевезень;
  • застосування універсальних дозволів для трьох видів перевезень (двосторонніх, транзитних, в/з третіх країн) та встановлення попередньої квоти дозволів на 2007 рік;
  • використання з 2007 року дозволів категорії не нижче категорії Євро-1;
  • скасування обмежень на ввезення палива в баках автотранспортних засобів. 


Департамент координації перевезень
Секретаріат АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis