Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Делегація АсМАП України прийняла участь в роботі Змішаної українсько-італійської комісії з міжнародних автомобільних перевезень
 Делегація АсМАП України прийняла участь в роботі Змішаної українсько-італійської комісії з міжнародних автомобільних перевезень

Делегація АсМАП України на чолі з Президентом АсМАП України Костюченко Л.М. прийняла участь в роботі чергового засідання Змішаної українсько-італійської комісії з міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося в Римі, Італія, 21-22 березня 2006 року. До складу делегації входили українські перевізники, які здійснюють найбільшу кількість перевезень до Італії.

20 березня цього року в приміщенні Союзу Торговельно-промислових палат Італійської Республіки було проведено ІІІ–ій Круглий стіл – зустріч українських та італійських перевізників та об’єднань перевізників. Італійську делегацію очолював Віце-президент Союзу Торговельно-промислових палат пан Романо МАНОНІ, українську заступник Міністра транспорту та зв’язку України Семен Кроль та Президент АсМАП України Леонід Костюченко.


Під час засідання українські та італійські перевізники провели відверту дискусію, детально обговорили проблеми, що заважають їм здійснювати перевезення між Україною та Італією, обговорили можливі шляхи вирішення проблемних питань. Також, були розглянуті можливості створення спільних українсько-італійських підприємств в сфері міжнародних вантажних перевезень. Українські та італійські перевізники обмінялися презентаційним та контактними матеріалами.

Вдале проведення ІІІ–ого Круглого столу перевізників сприяло прийняттю позитивних для України рішень під час проведення засідання Змішаної комісії з міжнародних автомобільних перевезень.

Результатом роботи чергового засідання українсько-італійської Змішаної комісії є суттєве збільшення загальної кількості разових італійських дозволів для українських автоперевізників на 2006 рік. Це практично повністю задовольняє потреби наших автотранспортників на італійському напрямку.

Заступник Міністра транспорту та зв’язку України Семен Кроль, Голова Української делегації, відмітив, що підсумки переговорів є надзвичайно успішними для України, оскільки Італія традиційно жорстко обмежує рух іноземного транспорту своєю територією. Так, Міністерство транспорту та комунікацій Італійської Республіки на 2006 рік знизило квоти дозвільних документів майже для всіх країн СНД та Східної Європи (тих, які не є членами Євросоюзу). Україна ж змогла переконати більшість італійських автотранспортників, що подальше збільшення присутності їхніх українських колег на італійському ринку піде на користь усім. У результаті керівник італійської делегації пан Камілло Лобіно рекомендував Міністрові транспорту та комунікацій Італійської Республіки збільшити кількість разових дозволів для України.

Крім того, Італія погодилась продовжити термін дії на початок 2006 року 500 невикористаних дозволів 2005 року.

Змішана комісія підтвердила усі 10 автобусних пасажирських маршрутів, які сьогодні діють між нашими державами. До заявок на відкриття ще дев’яти повернуться пізніше – в Італії у липні набуває чинності нове законодавство про міжнародний автомобільний транспорт – Законодавчий Декрет від 21 грудня 2005 року №286.

Секретаріат АсМАП України забезпечує переклад тексту вказаного Декрету
та додатково поінформує перевізників – учасників АсМАП України.


Департамент координації перевезень
Секретаріат АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis