Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
30-ий Конгрес МСАТ «Автомобільний транспорт, життєво важлива ланка прогресу»
 30-ий Конгрес МСАТ
«Автомобільний транспорт, життєво важлива ланка прогресу»

13-16 березня 2006 року в м.Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати, відбувся 30-ий Конгрес МСАТ «Автомобільний транспорт, життєво важлива ланка прогресу», участь в якому прийняли більш ніж 3 тисяч делегатів від перевізників та їх асоціацій (об’єднань) з 70 країн світу.

В рамках цього заходу було проведено чергові засідання Рад МСАТ з питань вантажного та пасажирського транспорту, а також засідання Генеральної Асамблеї МСАТ, виставка та безпосередньо Конгрес МСАТ.

Делегація АсМАП України прийняла участь у всіх цих заходах.

Ради МСАТ з питань вантажного та пасажирського транспорту відбулися 13 березня 2006 року, і розглядали нагальні питання вантажних та пасажирських перевезень відповідно.

Рада МСАТ з вантажного транспорту заслухала звіт голландського інституту NEA про допуск до професії. Країни-члени ЄС намагаються зробити жорсткішим допуск до професії і таким чином зменшити перенасиченість ринку країн-членів ЄС. На сьогодні наявних транспортних засобів ЄС на 15% більше ніж необхідно для забезпечення потреб ринку.

Питання щодо спрощення процедур видачі віз професійним водіям було в черговий раз піднято на Раді МСАТ з питань вантажного транспорту, а також на Генеральній Асамблеї МСАТ. Президент АсМАП України Костюченко Л.М. подякував керівництву МСАТ за звернення МСАТ з цього питання до Міністерства закордонних справ та Міністерства транспорту та інфраструктури Італії, але констатував, що, нажаль, ці звернення не дали ніякого позитивного ефекту. Ситуація з видачею Посольством Італії віз українським професійним водіям залишається напруженою. Костюченко Л.М. презентував інформацію про реальний стан з отриманням віз українськими водіями в Посольстві Італії в Україні, яка була направлена заздалегідь та представлена в офіційному документі МСАТ AG/G6869/PKR «Результати останнього дослідження МСАТ по візам».

На Генеральній асамблеї відбулася дискусія щодо добавки «AdBlue», яка має додаватися до палива автотранспортних засобів стандарту Євро-4 та Євро-5 з метою забезпечення належного для цих стандартів рівня шкідливих викидів. Ця добавка ще не виробляється в країнах ЄС в належній кількості і відповідні заправні колонки не створені на автозаправних станціях. Генеральна Асамблея вирішила підготувати відповідну резолюцію з цього приводу.

30-ий Конгрес МСАТ відкрили Міністр комунікацій ОАЕ султан Бін Саід Аль Мансурі, Президент МСАТ Поль Лареманс. На церемонії відкриття був присутній Його Височество шейх Мактум Рашида Аль Макрума, Віце-президент і Прем’єр-міністр ОАЕ, Правитель Дубая.

Конгрес розглянув дійсний стан та перспективи розвитку автомобільного вантажного та пасажирського транспорту, була надана оцінка його ролі в зв’язках між Сходом та Заходом.

На конгресі було прийнято Дубайську декларацію, яка була підписана керівниками делегацій асоціацій-членів МСАТ, і інших об’єднань перевізників.

Ця декларація є вираженням загальної позиції перевізників 70 країн світу і має донести до урядів держав потреби розвитку автомобільного транспорту Європи та Азії.

Текст декларації.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis