Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 19 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.07.2025 Угорщина. Дорожні перевірки...    
16.07.2025 Польща. До уваги перевізників, які виконують перевезення територією Республіки Польща та одно...    
14.07.2025 Увага! Ми готуємося до надання послуги з оформлення декларацій ICS 2...    
14.07.2025 Увага! Ми можемо надавати послугу Т1 в Грузію!...    
10.07.2025 Щодо змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, які набирають чинності з ...    
08.07.2025 Зміни у графіку роботи пунктів видачі дозволів...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Про приєднання України до Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР)
 

7 вересня 2005 року Верховною Радою України прийнятий Закон України “Про приєднання України до Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР)”.

Згідно з пунктом 5 статті 14 Угода ЄУТР набуває чинності після закінчення 180 днів після здачі на зберігання Україною своєї ратифікаційної грамоти або документа про приєднання. Офіційна нота МЗС України стосовно приєднання України до ЄУТР була направлена в ООН 9 грудня 2005 року.

Отже в Україні Угода набуде чинності 7 червня 2006 року. Саме з цієї дати українські контролюючі органи матимуть право застосовувати санкції до національних та іноземних перевізників за порушення ЄУТР.

Слід зазначити, що у відповідності до підпункту д, пункту 4, Статті 11 “На вимогу особи, уповноваженої здійснювати контроль, водій повинен мати можливість надати бланки для записів за поточний тиждень і в будь-якому разі за останній день попереднього тижня, протягом якого він керував транспортним засобом”.

Враховуючи вищевикладене, АсМАП України закликає перевізників приділити особливу увагу вивченню та інструктажу працівників, а також посилити контроль за суворим виконанням ЄУТР та, починаючи з 1 червня 2006 року, бути готовими до перевірок транспортних засобів та підприємств.

Довідково: Відповідно до пункту 3 статті 10 Підприємства повинні належним чином зберігати бланки для записів (тахокарти), заповнені як передбачено відповідно до пункту 1 цієї статті, протягом принаймні 12 місяців від останнього запису й надавити їх на вимогу контролюючих органів.

Крім цього, пропонуємо до Вашої уваги Поправку 4 до ЄУТР, в якій містяться найсуттєвіші елементи перевірок на транспортних засобах та на підприємствах.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis