Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо участі у проекті "Транспортний комплкс України"
  Шановні учасники АсМАП України

Шановні учасники АсМАП України

Відповідаючи на чисельні запитання співробітників дипломатичних місій, акредитованих в Україні, а також представників українських громад та кордоном, аналізуючи стан інформації про транспортний комплекс України, прийнято рішення про появу на вітчизняному інформаційному просторі профільного видання - міжнародного щорічника - "Транспортний комплекс України" (книга вийде в першому кварталі 2006 р.). Воно акумулює спеціалізовану та актуальну інформацію про діяльність підприємств: транспортної галузі, систем нафтогазових трубопроводів і працюючих з ними банків, страхових та юридичних компаній. Ідея видання цієї книги є логічним продовженням попередніх загальноукраїнських видань: "Україна транспортна" 2003р. та "Україна транспортна" 2004 року.

Книга посилить інформованість українських та зарубіжних колег про сучасний стан, умови та специфіку розвитку підприємств всього транспортного комплексу України, який формує економічну міць держави, забезпечує життєздатність вітчизняної економіки, послугує своєрідною презентаційною візиткою на шляху інтеграції України в міжнародний економічний простір.

Розмір кольорової сторінки відповідає формату А4. Текст розташований на сторінці, що поділена на дві колонки: ліва - українською мовою, права - англійською мовою. Кожен учасник проекту мас можливість отримати до 20-ти примірників книги.

Вартість публікації однієї сторінки – 5500 грн. Розгортка – 10000 грн. Обкладинка тверда, із золотим тисненням. Друк кольоровий.

На урочистій церемонії презентації видання і нагородження учасників проекту будуть присутні керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, представники ЗМІ.

Пропонуємо Вам розглянути можливість прийняти участь у проекті, що запропоновано Вам Українською академією геральдики, товарного знаку та логотипу. Присутність у даному виданні учасників АсМАП України підвищить авторитет Асоціації як провідної в галузі забезпечення зовнішньої торгівлі перевезеннями та супутніми з ними послугами.

Реквізити Української академії геральдики, товарного знаку та логотипу:

Україна, 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 143-6, оф. 83

тел. 45-777-43 (внутр. 109, 162 )

Е-mail: tcu@publish.org.ua

www.who-is-who.com.ua

Директор: Валяєв С.М.

Контактна особа: Шульга Аліна Миколаївна

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis