Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
8 листопаду 2004 року відбулося підписання двосторонній угоди про співробітництво і взаємодопомогу між Асоціацією Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України) и Асоціацією міжнародних експедиторів України (АМЕУ).
  Информационный сайт АсМАП Украины

Повідомлення прес-служби АсМАП України про підписання двосторонній угоди між АсМАП України та АМЕУ.8 листопаду 2004 року відбулося підписання двосторонній угоди про співробітництво і взаємодопомогу між Асоціацією Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України) и Асоціацією міжнародних експедиторів України (АМЕУ). Угоду підписано президентами асоціацій, від АсМАП України Костюченком Леонідом Михайловичем, від АМЕУ паном Стребком Станіславом Кириловичем.

Мета цього договору - взаємовигідне об'єднання зусиль та можливостей двох Асоціацій, надання один одному послуг, що спрямовані на реалізацію статутних завдань, забезпечення координації у розробці єдиних підходів та пропозицій щодо сприяння гармонійному розвитку транспортно-експедиторської діяльності і автомобільних перевезень.

Реалізація мети цього договору буде здійснюватися шляхом співробітництва і взаємодії при узгодженні позицій у роботі з комітетами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерствами, відомствами, органами виконавчої влади для забезпечення підтримки і конкурентоспроможності українських експедиторів та автоперевізників - учасників асоціацій.

Цією угодою передбачено також розробка та внесення спільних пропозицій щодо внесення змін та доповнень у нормативні акти з питань організації міжнародних автоперевезень, а також інтеграції українського транспортного законодавства до міжнародних норм та угод, підготовка спільних публікацій про значимість для держави національних міжнародних автоперевезень і транспортного експедирування, підтримки та захисту їх розвитку.

На основі вивчення та прогнозування ситуацій, що можуть негативно вплинути на організацію та виконання міжнародних автоперевезень і транспортно-експедиторських послуг, внесення заздалегідь відповідним органам обґрунтованих узгоджених пропозицій з метою запобігання негативних наслідків.

Проведення ділових зустрічей з окремих аспектів міжнародних.

З приводу запобігання негативних наслідків роботи недобросовісних експедиторів, так званих фірм – одноденок, Голова Ради, президент АсМАП України Леонід Костюченко зазначив, що одним з найперших завдань спільної роботи буде обмін та розповсюдження інформації, створення спеціального реєстру, про експедиторські фірми з якими не бажано працювати, яки порушили договірні зобов’язання та мають інші порушення. «Слід повернутися до питання про ліцензування експедиторської діяльності. Ліцензія експедиції зможе оборонити наших перевізників від багатьох негараздів, яки нажаль на цей час мають місце» - відмітив Леонід Михайлович, як другий важливий крок у сумісної діяльності АсМАП України і АМЕУ.

Прес-служба АсМАП України.


Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis