Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 25 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
23.07.2024 Запрошуємо на навчання керівників і менеджерів транспортних підприємств ...    
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Всеукраїнська нарада “Про стан аварійності на автотранспорті та заходи по її попередженню”.
  Информационный сайт АсМАП Украины

Всеукраїнська нарада
“Про стан аварійності на автотранспорті та заходи по її попередженню”.17 червня 2004 року Голова Ради, Президент Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ КОСТЮЧЕНКО ВЗЯВ участь у Всеукраїнської нараді з питань безпеки автомобільних перевезень. Нарада була організована Міністерством транспорту та Міністерством внутрішніх справ України та проходила у місті Луганськ.

На нараді були присутні: заступник Міністра транспорту України Семен Кроль, начальники та заступники обласних автоуправлінь, начальник Управління безпеки Мінтрансу Юрій Гержод, заступник директора Державного департаменту автотранспорту Сергій Меркулов, заступник Міністра внутрішніх справ України Анатолій Присяжнюк, виконуючий обов’язки начальника Департаменту ДАІ МВС України Ігор Коба, начальники обласних управлінь ДАІ, секретар Комітету ВРУ з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку Микола Кухарчук, директор інституту ДержавтотрансНДІпроект Анатолій Редзюк, представники громадських організацій, перевізники.


Заступником Міністра транспорту і заступником Міністра внутрішніх справ зазначалось , що за останній час особливе занепокоєння викликає низка катастроф, що сталися з вини водіїв приватних підприємств, які займаються перевезенням пасажирів у внутрішньому сполучені. Саме відверте нехлюйство, злочинна недбалість по відношенню до технічного стану рухомого складу, ігнорування елементарних норм безпеки призвели до людських та матеріальних втрат. Наноситься удар по авторитету державних органів влади, які регулюють сферу транспорту та будівництва шляхів. Цими “підприємцями” ігноруються Укази і розпорядження Президента України, наприклад “Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом”.

Президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко у своєї промові наголосив на тому, що 2004 рік Міжнародним Союзом Автомобільного транспорту (МСАТ) проголошено роком безпеки дорожнього руху. Ця проблема дуже турбує міжнародну спільноту, тому першим питанням, яке розглядалося на Конгресі МСАТ у Йокогамі у травні цього року, була саме безпека на автошляхах. Леонід Михайлович привів сумну статистику згідно якої наша держава далеко відстає від Європи. Так в Україні на 1000 автомобілів приходиться 8 загиблих, у Польщі цей показник складає 0,62, у Франції – 0,25, у Швеції – 0,1.

Другий показник. На сотню дорожньо-транспортних пригод загиблих в Україні 17,3 чоловік, у Франції – 6,5, у Швеції – 3,1.

Далі Леонід Михайлович підкреслив, що по даним МСАТ кількість ДТП, яка здійснена автомобілями міжнародних перевезень у 30 разів менша, ніж усіма іншими автотранспортними засобами. Це говорить про те, що професійна підготовка водіїв – міжнародників та рухомий склад знаходяться на достатньо високому рівні.

З одного боку можна підвищувати штрафи, конфісковувати транспортні засоби, застосовувати інші міри покарання, але Асоціація пішла іншим шляхом. Шляхом стимулювання тих, хто працює без порушень і аварій. Кожен рік в Асоціації визначається по багатьох показниках, у тому числі і по відсутності аварій і травматизму, Кращий перевізник року. Разом з Міністерством транспорту та Департаментом ДАІ МВС України Асоціація відродила давню традицію транспортників - змагання водіїв на кращу майстерність. Перший регіональний етап вже проведено по Житомирщині - Вінниччині. До Дня працівників автомобільного транспорту цей конкурс буде завершено загальноукраїнськими змаганнями на кращу водійську майстерність. Такі заходи безумовно заохочують до праці без порушень на шляхах і керівників транспортних підприємств, і, у першу чергу, самих водіїв – зазначив Президент АсМАП України.


Система перевезення пасажирів потребує значної корекції, призначенням якої є створення бар’єру для так званих “підприємців”, які у погоні за легкими грошами забувають про необхідність належної підготовки водіїв, їх медичного обстеження перед виїздом на маршрут, інструктажу по заходам безпеки руху, підтримання належного технічного стану автомобілів, дотримання норм кількості перевезення пасажирів та інше. Саме без цих вимог неможливе цивілізоване транспортне обслуговування громадян України, безпека руху.

Безпека руху –це життя, а збереження життя громадян є одним із головних завдань держави. Стаття 3 Конституції України визначає: “Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю…”.


Прес-служба АсМАП України.


Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis