Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 вересня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.09.2025 Як користуватися цифровою системою ЄКМТ. Інструкція для перевізників...    
15.09.2025 Щодо проведення регіональних зборів дійсних учасників Асоціації регіону м. Києва....    
08.09.2025 Стосовно подачі декларацій ENS до країн Європейського Союзу через додаток TIR-EPD...    
04.09.2025 Латвія. Покрокове заповнення Декларації...    
04.09.2025 Онлайн-опитування «Оцінка сприйняття доброчесності в митній службі України (CIPS)»....    
02.09.2025 Румунія: РО-Віньєтка. Зміни в схемі стягнення плати за проїзд...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Інформація про можливість отримання для водіїв-міжнародників другого закордонного паспорту.
  Информационный сайт АсМАП Украины

До уваги перевізників!



Департамент транспортної політики АсМАП України інформує, що 18 липня поточного року Урядовим комітетом з питань оборони, оборонно-промислового комплексу та правоохоронної діяльності схвалено підготовлений Секретаріатом АсМАП України та узгоджений з Мінюстом, МВС, МЗС та Держкомкордоном України проект Постанови Кабінету Міністрів “Про внесення змін і доповнень до Правил оформлення і видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини, їх тимчасового затримання та вилучення”, який передбачає можливість оформлення водіям-міжнародникам другого закордонного паспорта терміном на 5 років.

Після додаткового погодження з Міністерством фінансів цей документ відповідно до Регламенту Уряду буде розглянуто на засіданні КМУ для прийняття остаточного рішення, про що Асоціація поінформує Вас додатково.

Одночасно інформуємо, що на виконання рішення Загальних Зборів членів АсМАП України з метою створення механізму економічного сприяння оновленню рухомого складу Секретаріатом Асоціації підготовлено пропозиції та обґрунтування щодо необхідності зменшення ставок ввізного мита на тягачі та напівпричепи. Зазначені матеріали подані до Мінекономіки для подальшого їх винесення на розгляд Митно-тарифної Ради України.


Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України


Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis